Trchat yalnızca kullanıcı kayıtlarına odaklanan orijinal web sitesi optimizasyon araçlarından biridir. Araç, gerçek kullanıcılardan web sitenizi veya uygulamanızı test etmelerini, tamamlamaları için onlara belirli bir görev vermelerini ve deneyim hakkında belirli sorular sormanızı sağlar.

Trsohbet müşteri desteği ekiplerinin oturum kaydı, müşteri yolculuğu eşlemesi ve huniler dahil tüm özelliklerini içeren bir web sitesi optimizasyon platformu sunar. Smartlook ile ilgili benzersiz olan şey, gerçekte  kullanıcı kayıtlarına ve ziyaretçi davranışına bir isim koymak için diğer yazılımlarla birlikte API’larını kullanma seçeneğidir.

Bu web sitenizdeki veya web uygulamanızdaki oturum tekrarları ve proaktif sorun giderme için mükemmel bir seçenektir. Filtreler, İnceleme Modu ve Etkileşim Puanı, alakasız tekrarları izlemek için saatler harcamadan ihtiyacınız olan verilerin kalbine ulaşmanızı kolaylaştırır.

Sohbet odaları Anketler ve diğer kullanıcı geri bildirim araçları, web sitenizi veya ürününüzü kullanırken müşterilerin ve kullanıcıların yaşadıkları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için idealdir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir